KONST / Litografier / Färglitografi 12099300
nr 1209 9300
Jaroslaw Chudy
(f. 1948), Sverige
Färglitografi, Midsommar. Signerad, numrerad 158/180. Motivet: 50x36 cm
Utrop:
300 kr
måndag 8 oktober 2018
kl 20:03:47
Jaroslaw Chudy
Läs mer om Jaroslaw Chudy